| wwqqqooo a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac surorii mele mai mici? pe 30 aprilie e ziua ei si implineste un an... funda

Răspuns Câştigător
| baddgirl a răspuns:

Avand in vedere ca este micuta ii poti face cadou hainute, pantofiori...cartile de colorat,creioanele sau cuburile sunt excluse,mai mult ca sigur le v-a baga in gurita, plus ca nu stie ea cum sa le foloseasca.Ii mai poti lua jucarie dinaia din silicon pe care sa o rontaie, pentru ca de asta are nevoie ca ii dau dintisorii, Plusuri iar nu e bine sa ii iei ca sunt pufoase, si cum am mai spus si mai devreme le v-a baga in gurita si puful ala nu e bun pentru ea.Cel mai bine e sa ii iei de imbracat si incaltat happy

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

La varsta asta ii poti lua o papusa sau o jucarie muzicala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricum e mică și nu știe, deci cam orice crezi că i-ar fi util mamei pentru îngrijirea ei, hăinuțe sau o jucărie zdrăngănitoare.

| neanderthalfararusine a răspuns:

O boneta, o bluzita, niste pantofi(vezi si tu cat mai ieftine) sau cel mai bine o carte de colorat cu un set de creioane, nu stiu; un set cu cuburi de construit? Uite aici mai multe idei: http://www.trompi.ro/......e-1-3-ani/ & http://www.bestkids.ro/......carii.aspx Funda?

| Alexandru_Vasiu_1997 a răspuns:

O hainuta!

| Abcdef112 a răspuns:

Ma gandeam la o tricicleta pentru la primavara sau un balansoar calut din plus.Sau o masinuta care canta. Daca cumva nu ai bani, fa-i ceva manual, ceva atractiv cu multe culori sa-i atraga atentia. Gen, multe cubulete gacute din lemne si le colorezi cu acoarele in toate culorile

| wwqqqooo explică:

Ea are si de toate si pantofiori si hainute, m-am gindit la o jucarie asa mai mare dar nu stiu catelus, ursulet...