| Nataliaa2176 a întrebat:

Ce as putea sa iau pentru majoratul unei amice? sau sa ii dau bani si cat?

Răspuns Câştigător
| AutumnDay a răspuns:

In ordinea urmatoare: 1. raporteaza persoanele mai putin inteligente si cu raspunsuri de cacao.
2. Un buchet de flori si 100lei sau un set de bijuterii sau ce crezi tu ca i-ar placea. Eu as zice sa-i duci bani. Daca te duci cu cineva, puteti sa ii dati flori, 150lei si un mic cadouas, cum ar fi o cutie de bijuterii.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine ii iei un cadou daca-i stii cat de cat gusturile. Ia-i o bijuterie de argint, un set cercei-pandatantiv eventual si ceva dulce langa.

| radu877 a răspuns:

Da-i bani. cred ca se bucura mai mult decat sa ii iei ceva sa nu ii placa sau sa nu foloseasca. eu zic ca 100-150 de roni e foarte bine.

| AlinaInk a răspuns:

Eu cred ca mai bine ii cumperi ceva, nu cred ca e potrivit sa ii dai bani... poti sa ii iei cosmetice, machiaje sau ceva de imbracat... Daca va strangeti mai multi puteti sa ii luati ceva misto. Si fiind prietena stii cam ce gusturi are.