| ColorfulRainbow a întrebat:

Mi-am facut o prietena noua de aproximativ 2 saptamani si acum m-a invitat la majoratul ei saptamana viitoare.
Ce as putea sa-i cumpar?straight face Deabia o cunosc...
Si sincer nu am prea multi bani acum laughing.

3 răspunsuri:
| ReadAllAboutMe a răspuns:

Pai ai putea sa ii cumperi un parfum, ciocolata, un buchet de trandafiri.
Un inel, un lantisor o geanta.
Poate te inspiri si de aici:
http://www.breslo.ro/
Bafta:o3 Sper ca te-am ajutat.

| BoMbeRmEn a răspuns:

Am fost si eu in cazul tau! Eu i-am luat un buchet de flori de aproximativ 20 lei o posetutza si o esarfa. Am ajuns cam in jur de 50 lei. Sincer nu prea ai ce sa ii iei mai putin. Totusi e majorat (18 ani :X ) si in + toate sunt scumpe.hee hee. Bye! :*

| justfanassassi a răspuns:

Un ursulet de plus sau un buchet de trandafiri