| Marius66544 a întrebat:

Ce as putea sa ii cumpar prietenei mele cadou de 1 an? Funda cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

Cea mai sentimentala idee de cadou special de aniversare o constituie un album cu poze si amintiri din relatia voastra.

De la primele voastre poze, pana la pozele facute impreuna la evenimente speciale si alte amintiri placute, pune in album tot ce te face sa zambesti atunci cand te gandesti la partenerul tau.

Cum sarbatoriti prima aniversare impreuna, completeaza una sau doua pagini, apoi noteaza fiecare pagina cu un an si pe ultima pagina scrie "Va urma...". Promite-i persoanei iubite ca veti umple impreuna fiecare pagina din album si ca veti continua si cu urmatorul.

| Marius66544 explică (pentru Amilik):

Si cum as putea sa scot pozele de pe telefon?

| Amilik a răspuns (pentru Marius66544):

Le transferi pe pc printr-un cablu de date, apoi le copii pe un stick si le scoti la imprimanta.

8 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Un ceas?

| Solutionistul a răspuns:

O bratara de argint la care atasezi diverse charm-uri...care sunt in legatura cu relatia voastra. De exp. daca v-ati cunoscut la gara, pui un charm cu un trenulet! Va si un cadou foarte special

| AlaskaYoung17 a răspuns:

Pai
In primul rand o floare sau un buchet de flori
Si o pereche de cercei sau un lănțisor
ceva mai simplu.
" mai simpluț că-i mai drăguț " laughing

| Monic999 a răspuns:

Sunt atatea! Depinde si de ceea ce ii place ei,ii poti lua o bijuterie draguta,chestii personalizate cu o poza cu voi doi,un obiect vestimentar si desigur flori,nu trebuie ceva pompos, sunt sigura ca va aprecia gestul, mergeti undeva impreuna, ofera-i din timpul tau, asta e cel mai important. Succes!

| JeSuisCharlie a răspuns:

Paaii. in primul rand ii vei face cadou un buchet de flori. Trandafiri daca este o fata stilata, iar daca adora florile de camp. cel mai dragut lucru ar fi sa-i faci tu niste flori din hartie cu mesajul "Florile de camp, nu le-ai fi putut avea pe vecie, precum iubirea noastra ". ar fi foarte romantic

| Adda369 a răspuns:

Hmm,frumos,1 an happy!
Păi..de obicei fetelor le plac ursuleţii de pluş (asta depuinde vârstă), îi poţi lua un trandafir(Hmm, prea ieftin happy )
Sau îi poţi lua parfumul ei preferat, o declaraţie de dragoste(făcută de tine), produse cosmetice happy
P.Stongueărerea mea happy.
Apropo : Să vă ţină mult :*