| xWildOn3x a întrebat:

Nu v'ati plictisit de scoala?
EU O URAAASCC!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Multi o urasc.Dar fara scoala nu ajungi departe in viata.Asa ca, invata sa o iubesti.

| anss23 a răspuns:

Nu scoala in sine e problema, ci atitudinea profesorilor lipsiti de chef si agresivi, care incearca sa-ti bage pe gat tot felul de credinte stupide ale lor. Oricum, nu cred ca vrei sa fi unul din cei care nu resusesc sa termine nici 12 clase, important este sa te mentii la un nivel cat de cat bun la toate materiile chiar daca urasti scoala:).
http://www.andyszekely.ro/......-din-asta/

| KaterinkaBoy a răspuns:

Tocmai din acest motiv, vei ajunge probabil un somer muritor de foame.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Scoala nu este asa de plictisitoare daca privesti partile bune!(cum ar fi iti faci noi prieteni)
O zi buna!

Răspuns utilizator avertizat
| Alishia a răspuns:

Daca nu ar fi scoala atunci cu ce ti-ai ocupa timpul?

| IMINENT a răspuns:

Aham, deci daca parintii tai te trimiteau la cersit sau la supt era mai bine.