| angel_4609 a întrebat:

Ce bauturi pentru nunta sunt cele mai bune(whisky, vin, orice altceva
)? cine spune cat mai multe funditabig grin

Răspuns Câştigător
| gHelena a răspuns:

Salut. O nunta este un eveniment special, elegant si de aceea este bine sa le oferi invitatilor o gama selecta de bauturi. Nu trebuie sa lipseasca vinurile alb si rosu, whisky, crema de whisky, gin, vodca si sampanie. Nu dau nume de marci, deoarece nu vreau sa fac publicitate gratuita. Daca te mai intereseaza si alte subiecte legate de organizarea unei nunti, acceseaza siteul: www.karena.ro. Spor in toate sa ai!

2 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

De departe, martini.
ai multe tipuri la dispozitie si poti satisface orice gusturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai popular whisky este J&B, Ballantines sau Jack Daniels. O alegere buna pentru doamne ar fi crema de whisky Sherridan's. Iar ca vin e bine sa ai si alb si rosu.
La www.whiskytime.ro gasesti toata gama de bauturi de care ai nevoie pentru nunta. In plus poti sa returnezi pana la 35% din sticlele cumparate, in cazul in care nu se consuma.