| BlackChocolate a întrebat:

Ce bijuterii ar merge la o rochie lunga gen sirena dantelata in negru si fundal rosu spre grena? ma gandesc ca este foarte decorata plus ca e si transparenta in spate si trebuie ceva simplu insa nu stiu spre ce culori sa ma indrept mai exact.pantofii si plicul sunt grena

Răspuns Câştigător
| AlicefromWonderland15 a răspuns:

Hm...la rochia asta nu merg un colier masiv. S-ar potrivi foarte bine un colier mai finut, subtirel si o bratara neagra cu pietre sau una rotunda. Iar la cercei ar merge bine un model de cercei aplicati negri cu pietricele negre sau lungi. Cum iti este mai accesibil

6 răspunsuri:
| lalalalala6323 a răspuns:

Waaa, nimic laughing nici rochia nu merge, parerea mea, dar totusi niste cercei mici negrii si o bratara neagra.

| BlackChocolate explică (pentru lalalalala6323):

Cum adica nu merge rochia? e pentru banchetul de a12a :3

| lalalalala6323 a răspuns (pentru BlackChocolate):

Paii adica eu nu as purta genul asta de rochie thinking

| AlicefromWonderland15 a răspuns (pentru BlackChocolate):

Hm...la rochia asta nu merg un colier masiv. S-ar potrivi foarte bine un colier mai finut, subtirel si o bratara neagra cu pietre sau una rotunda. Iar la cercei ar merge bine un model de cercei aplicati negri cu pietricele negre sau lungi. Cum iti este mai accesibil