| Iosuat a întrebat:

Ce cadou as putea face tatalui meu cred ca mai mult simbolic sau si ceva frumos sugestii. Dau Funda :**!

Răspuns Câştigător
| SuzySweet a răspuns:

Pai ii poti da o cana (eu asta i-am dat tatalui meu si pe ea scria pentru celmai bun tata), o felicitare, o trusa d-aia de barbierit, haine (daca ii stii marimea), o poza de familie (inramata). Dar pe de alta parte, parintii apreciaza mult mai mult ce e facut de mana ta. Poti face o felicitare, origami, si multe altele.
FUNDA?

4 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

O husa pentru mobil, o carte, o cana, o trusa pentru scris, un CD.

| AnaSuricata a răspuns:

Un lucru manual:o felicitare, o scrisoare, un desen, o cana/tricou pe care scrie : CEL MAI BUN TATA EVER si te gantesti.

| Rozetta a răspuns:

A. Cadoul I-l poti face dupa
preferintele, activitatile, talentele lui etc...

B. daca nu te prea pricepi ii poti face o scrisoare in care ii multumesti ca ti-a fost alaturi la bune si la rau... s.a.

C. o fotografie cu voi mai demult

D. Ceva personalizat de tine, facut de tine
(Felicitare, o diploma inramata cu mesajul,, Cel mai grozav tata,,... ) vezi tu!

E.sau o scrumiera daca este fumator (cu o forma ciudata de genu ), o sticla de vin

F. un magnet si un tricou personalizate

G. si tine minte nu trebuie sa le iei ceva scump, multe parintilor. ei se multumesc cu respectul, iubirea ta!

SUCCES! Ai din ce cale sa alegi! La multi ani!

| Rozetta a răspuns:

Funda?