| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou sa ii fac tatalui meu de Sf. Ion? Niste sugestii?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O cravată, un ceas de mână/birou, un stilou, etc.
Să-ți trăiască tatăl, la mulți ani!
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Fa-i cadou altceva decat i-ai dat pana acum de ziua lui. Un aftershave, o camasa mai deosebita.

| Essence a răspuns:

Ceva ce consideri ca tatal tau apreciaza foarte mult, ceva ce il emotioneaza, ceva ce isi doreste cu adevarat.
tu esti cea care il cunosti, nu pot decat sa iti dau idei ca "o camasa, un parfum" care ar fi banale.
deci tu esti cea care il stie pe tatal tau.
mediteaza si vei descoperi cadoul ideal.
take care.

| ii a răspuns:

Asemenea intrebari nu ar trebui postate pe TPU.
Tu il cunosti cel mai bine, are trebui sa stii.
Nu se pun asemenea intrebare aici, la asemenea intrebare ar trebui sa gasesti tu raspunsul f usor. Este tatal tau, totusiwinking