| ecleras a întrebat:

happy Ce cadou as putea sa ii iau prietenului meu de Craciun? Ceva nu foarte scump, insa frumos si simbolic. Orice idee. Multumesc anticipat! big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O tigaie la reduceri.

| chocolatecoveredcandy a răspuns:

Un fursec in forma de inima sau brad sau om de zapada facut de tine. poti sa folosesti colorante din comert sau creioane din acelea de la dr. oetkeur.

| xxXEmmX a răspuns:

O icoana pentru ca e Craciunul si astfel relatia vostra va fi ocrotita,sau un ceas.un parfum,un fular dragut,o caciula de Mos Craciun,un lant de argint,o cana cu ceva desene pe ea de Craciun,un tablou, un breloc, o sticla de sampanie. Sper ca te-am ajutat.Bafta la alegerea cadoului