| alyp0p a întrebat:

Ce cadou as putea face unei fete de 16 ani?

20 răspunsuri:
| Chrristina a răspuns:

O bratara, un lant

| ReuvenMeir a răspuns:

Un inel cu diamant. Fetele adora diamantele. Unul mic si dragut costa in jur de 500 euro.

| ScarlatElenaa a răspuns:

Buna! cel mai potrivit cadou ar fi un lantisor de argint happy

| andreeamitoi a răspuns:

Pai, ai mai multe optiuni:

1. o bratara

2. un Ipod touch

3. un Iphone

4. un parfum

5 inele, lantisoare cercei

Sper c-am ajutat! Bye!

| Alle15 a răspuns:

Nu stiu,,, poate o party, o rochie, un parfum, oricee potrivit varstei ei (16 ani)du-te in magazine si intreaba porduse speciale pentru adolescente sau pe net.Baflta!happy

| St3fa a răspuns:

Buna!
O brata de argint cu 45 lei si o felicitare de Craciun cu textul:
Sufletul tău să vibreze în armonie și pace, iubirea să te primească în brațele-i pline de căldură și duioșie, iar norocul să te urmeze oriunde ai merge.Ingerul tau sa te pazeasca si in acest an de cea mai minunata sarbatoare:Craciunul!
Craciun fericit!
Succes!
Sper ca ti-am fost de ajutor!
O zii buna!

| losnariu95 a răspuns:

Unei fete de 16 ani hmm...
Depinde daca e prietena ta poti sa i iei un buchet de trandafiri si un colier si daca nu este prietena ta ceva dulce si un cadou simplu un ceas de mana chesti din astea... Primesc Funda.

| voicualexvoicu a răspuns:

O bratara de 66 de mii ori de 6 lei si 6 bani ori o poseta.

| gabriela_9415 a răspuns:

Poi... iai putea lua niste cercei, o bratara sau un lant (fetele adora asta ), deci sper ca te-am ajutat cu ceva!`

| PopStarInMyMind a răspuns:

Buna!
Uite cateva sugestii:
-bomboane de ciocolata
-un gel de dus
-un parfum
-un gloss(luci de buze)
-un tricou dragut(daca-i sti marimea)
-un accescoriu pentru par:un set de agrafe, o bentita etc.
Magazine de unde poti cumpara:Meli Melo, Sephora, The Body Shop, Bershka si de ce nu Sprider.
Sper ca te-am ajutat!

| catana09_5004 a răspuns:

Depinde si de preferintele ei... Poate un parfum sau o bijuterie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un vibrator.

| Parisblue a răspuns:

Pai poti sa ii iei:
-o bratara cu lantisor si cercei, cu set sau separat.
-un parfum daca stii ce arome prefera;
-ceva haine. sau pantofi draguti, poti sa ii iei un sacou la moda sau o camasa, un plouver xxl, simpatic, depinde de gusturi.
-ceva mare de plus, daca e mai copilaroasa;
-un mp3, depinde cati bani vrei sa cheltuiesti;
-ceva accesorii pentru camera;
-poti sa personalizezi ceva, un film surpriza. de cand era mica si pana acum;
-sau un bilet la film, daca aveti cinema in oras;
Nu mai stiu. sper sa alegi cadoul perfect pentru ea.

| alyp0p explică:

Multumesc tuturor. aproape toti ma-ti ajutat. multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| TzaTzikyReal a răspuns:

O flore, o bluza, o cana

| dany3la a răspuns:

Un inel cu diamant roz:X
toate fetele ador rozulhappy

| xCatastrophe a răspuns:

@dany3la te contrazic eu urasc rozul`! :-&

| Bijuterii111 a răspuns:

O bijuterie

| PappaBear a răspuns:

Va iubi un tricou cu designul interesant, ambalat intr-un mod funny. Iata despre ce vorbesc:
http://www.conserve.ro/cadouri-pentru-femei/