| NeluCurcanuuuu a întrebat:

Ce cadou de paste as putea lua unei fete?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

De Paste se ia ceva sfecific...un iepuras si oua de ciocolata

| MegamortX a răspuns:

Un ou...

| ThisGirlHere a răspuns:

Ceva nu foarte scump. Sa fie ceva simplu si cu semnificatie. Te prinzi tu laughing. Succes! happy

| Butterfly2110 a răspuns:

Eu sunt fata deci te pot ajuta
Deci ei un cosulet cumperi un iepuras niste ciocolate fructe. poti lua diferite ciocolate dar nu uita de ciocolate in forma de ou de Paste unple cosul cu toate astea pui iepurele ma mijloc iar imprejur toate celelalte si poti scrii o mica felicitare si o lipesti pe uechea iepurelui ii scrii "Paste Fericit" sau te gindesti tu Fundita?

| ashelle1234 a răspuns:

Daca aveti macar o poza impreuna, o poti pune in rama si sa o faci cadou happy ar fi un cadou chiar frumos pe langa un iepuras de ciocolata si o felicitare.
Daca nu aveti poze impreuna, ai putea sa faci origami, ceva simplu dar simbolic, cadourile facute cu mana ta sunt cele mai valoroase.
Sper ca te-am ajutat, PASTE FERICT! ^-^