| bogdytzu a întrebat:

Ce cadou as putea lua unei fete la majorat!?

Răspuns Câştigător
| Tynnna a răspuns:

Depinde si de bugetul de care dispui. Poti sa ii iei un parfum bun, o bijuterie, un ceas, geanta, daca ii esti apropiat poti sa ii iei si ceva de imbracat(dar mai bine eviti), un tablou, poate chiar sa faci unul cu poza ei daca ai cum; una dintre aceste optiuni alaturi de un buchet de flori cred ca ar fi ceva frumos. Poti sa te mai gandesti la ceva ce stii ca ii trebuie. Bafta!

2 răspunsuri:
| IdeiCadouri a răspuns:

Idei de Cadouri Online te ajuta sa alegi Cadoul Perfect http://ideidecadourionline.blogspot.com

| TheTimmotey a răspuns:

Un inel miștosmug