| diana2235 a întrebat:

Joi este ziua dirigului si inca nu avem un cadou. Ce am putea sa cumparam avand in vedere ca are vreo 60 de ani?

Răspuns Câştigător
| JennyBerry a răspuns:

Daca ai magazine de suveniruri prin oras cumpara-i ceva autentic [ pret substantial ] iar daca dispuneti de o suma de bani redusa incearca sa nu fie un prototip stereotipic [ fals, kitsch etc ]
O statueta repezentand ceva ce-i place, o macheta de avion, vapor, o motocicleta sau masina in miniatura.Gasesti tu la fata locului astfel de lucruri si atunci vei stii exact ceea ce iti trebuie happy
x. o. x. o
Ciao

14 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Un buchet cu flori, un baston si o palarie.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

O foarfeca de vie.

| Razvan a răspuns:

Avand in vedere ca este si in 1 aprilie profitati de ocazie. Da-ti prima data un cadou oribil, de preferabil unul cu subinteles care sa ii sublinieze cel mai urat defect, apoi da-ti un cadou pe bune.Ar fi amuzanthee hee

| Xonia a răspuns:

Un parfum... ceva un set de barbierit.Si o ciocolata langa
Intentia conteaza...nu trebuie neaparat sa fie un cadou mare sau scump

| Xonia a răspuns:

Fundita

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu trebuie sa va strofocati prea mult, acolo ceva o mica atentie, cum ar fi un ceas mai ales ca e mai invarsta sau o felicitare cu urarile la toti din clasa.

| Klara a răspuns:

Pfff, un obiect de la vreun anticariat, sa fie direct proportional cu varsta. Sau o sticla de Jack Daniel's... happy

| loricel a răspuns:

Un ceas, o carte, o camasa, o agenda, o poza cu clasa voastra inramata,

| anka a răspuns:

O poza mare de grup cu toti elevii lui eventual si cu fosti elevi. Daca iese ceva haios e o amintire super.

| Silviu591 a răspuns:

O proteza.sau olita happy

| Filly_6570 a răspuns:

Fratilor de asta suntem in situatia de acum oferim spaga cand nici macar nu trebuie. Ia spune tu cand a fost ziua ta ti-a pus dirigul vreun 10 sau a motivat cateva absente si sunt sigur ca daca nu i-ai fi amintit, asta daca ai facut-o, nici macar nu ti-ar fi zis la multi ani. Desi toti dirigintii au acces la datele personale ei niciodata nu vor sti macar cand e ziua voastra. Daca vreti totusi sa ii daruiti ceva atunci faceti o felicitare si repet faceti nu cumparati, semnati-va toti pe ea si daruiti-o dupa ce i-ati cantat la multi ani. E mai mult decat suficient.

| diana2235 explică:

De ce sunteti ma rai?laughing
...foarfeca de vierolling on the floor

| diana2235 explică:

Filly, dirigintele asta e cel mai tare din tot liceul:pe langa faptul ca ne motiveaza absente, ne scoate din belele, e intelegator si ne asculta mereu, e singurul profesor pe care il stim si cu care putem vorbi deschis fara nici'o retinere.Si asta nu se aplica doar la clasa noastra din cate stiu.
Chiar nu e nevoie sa mi motiveze absente pentru ca o face mereu, iar 10 nu pune oricui dar ne avantajeaza cu mult oricum.
De aceea in opinia noastra merita ceva mai special.
btw, poza o avem deja.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sticla de sampanie si niste carti(in legatura cu materia pe care o preda).