| spiceontheparty a întrebat:

Ce cadou as putea lua de dragobete?

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Dragobetele o sarbatoare a tineretii si a dragostei in final o sarbatoare pur romaneasca in care se fac cadouri simbolice, personalizate, bijuterii sau poti sa oferi iubitei o seara romantica intr-un cadru intim cu momente de neuitat.

| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Eu cred că cadoul trebuie dat din suflet.
O cină romantică cu declarații compuse de tine de dragoste și un sincer te iubesc va fi de ajuns.
Nu trebuie să dovedești cuiva că îl iubești cu adevărat doar cumpărându-i cadouri scumpe, frumoase.
Totul trebui să vină din suflet. O noapte frumoasă și o cină și zi romantică este perfect, după părerea mea.

O zi perfectă!
Sper că te-am ajutat!
Numai bine!

| spiceontheparty explică:

@Stefan sunt fata nu se vede?

| florena2002 a răspuns:

Eu ti-as recomada un parfum si un buchet de flori daca e femeie iei 25 de trandafiri rosii cu roz si daca e barbat iei o inima cu fata voastra pe ea... sper sa va ajute acest raspuns! pooop