| spiceontheparty a întrebat:

Care ar fi cel mai potrivit cadou de Valentin`s Day sau Dragobete?

Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Bună Diana,
Cel mai potrivit cadou trebuie să fie dat din suflet.
Mai mult contează gestul decât cadoul.
Poți să îi iei lui Alin o felicitare foarte frumoasă prin care să îți exprimi frumos iubirea și o pernă personalizată în formă de inimioară cu poza ta și a lui. Dacă ai un buget mai accesibil poți să îi cumperi și un parfum de la D&P frumos mirositor.
Sigur va aprecia cadoul tău, îi va plăcea.

Sper că te-am ajutat!
Numai bine!
O zi frumoasă mâine!

7 răspunsuri:
| zeenath a răspuns:

O sticla de vin personalizata handmade cu mesaj!;) www.angelahaq.blogspot.com Sunt cautate!;)

| Aℓida a răspuns:

Ceva romantic
o cina romantica
un ursulets de plus dragut
o bijuterie
o perna personalizata
.

| Luiza_2688 a răspuns:

Iubire...si trandafiri rosii:X

Răspuns utilizator avertizat
| lolly_3072 a răspuns:

Intentia conteazasmug, iti spun ca orice i'ai lua, s'ar bucurasmug

| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Un sarut sub clar de luna insotit de o imbratisare amoroasa>:d

| ralucutzzza14 a răspuns:

Cred ca ceva care sa va lege pe amandoi cum ar fi : o rama cu o poza happy ceva dulce... :X o cana, un tricou cu amandoi :X un calendar in care sa va notati fiecare ce vreti, cum il petreceti happy