| Nickmm a întrebat:

Ce cadou vei face de dragobete?

4 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Orice e potrivit momentului! sunt o multime de cadouri care pot fi cumparate de noi iubitului/iubitei! nu uitati ca gestul conteaza ca nu trebuie sa dai o multime de bani pe un cadou si ca ceea ce e din suflet conteaza mai mult decat orice cadou scump si dai cu intentia ''iti iau ca sa-mi iei''! iubiti-va mult!

| lostcontrol12 a răspuns:

In sfarsit o intrebare inteligenta. m-am saturat de intrebari de genu "ce as putea sa fac cadou de valentine's day?"

In afara de toata iubirea mea, probabil ii voi lua ceva de imbracat, o inima mareee de tot(am vazut prin carrefour) si ceva de ciocolata. Poti sa scrii o felicitare frumoasa sau o poezie.lasa-ti imaginatia sa faca 80 % pentru tine. pup:*

Have funhappy

| vyo a răspuns:

Ce vreau eu.

| D A R i U t S s A a răspuns:

Nu v'oi face deoarece nu am boyfriend big grin