| ...:::are a princess in a big world:::... a întrebat:

Ce cadou as putea sai cumpar unei prietene la majoratul ei tinand cont ca il face la bamboo bucuresti astept cat mai multe idei :*

Răspuns Câştigător
| wall a răspuns:

Ai putea sa-i iei :un telefon, o genta, o rochie, pantofi, bijuterii, o vacanta \:d/ la un hotel super. Daca-si face majoratul in bamboo trebuie sa vi cu ceva care merita banii happy

10 răspunsuri:
| Parisblue a răspuns:

Pai ai putea sa ii iei- niste bijuterii frumoase din argint
-rochita, pantofi, geanta. orice tine de haine de firma daca vrei sa fie mai speciale
-un parfum de bun gust
-o rama foto digitala cu fotografii de ale voastre
poate faci si un filmulet cum ati crescut, de cand erati mici pana acum.
Petrecere frumoasa!:*

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Uite cateva ideibig grin
O rochita frumoasa de ocaziebig grin
O poseta
Un set de parfumuribig grin
O bratarabig grin
Pe langa cadoul pe care il alegi poti sa ii cumperi si o sticla de sampanie si un buchet de flori big grin

| sallysirop a răspuns:

Un parfum sau o geanta, dar sa fie scumpe laughing.

| AidaAmaranta a răspuns:

Buna! pai sunt iai putea lua un lantisor de aur ( da ii criza)oh go on ii bun si de argint
sau ceva deosebit, tu sti ce lucrui ii plac eie!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ai putea lua o rochie [dar sa nu fie ieftina] sau ai putea sa ii iei un aparat de fotografiat sau ceva in care sa puneti fotografiile cu voi sau prietenii vostri!

| AnaigroeG a răspuns:

O masina ar fi perfecta laughing

Nu stiu. poate bijuterii. ceva de imbracat.
Cosmetice. un bilet la un spectacol.film ceva.

Sper sa te descurci tu.Succes! happy

| itsanewdawn22 a răspuns:

Un chil de nuci

| bombonik44 a răspuns:

Du-te la ea si intreab-o ce vrea fara sa stie ce vrei

| ZuZyK_7094 a răspuns:

Buna! I-ai putea lua ceva pa masura ei, de exemplu un urs de plus, ceva semnificativ care sa simbolizeze ceva sau pur si simplu ofera-i prietenia ta pentru ca acesta este cel mai frumos lucru, nu cadouri scumpe pe care dupa putin timp nu le va mai avea.