| Crs a întrebat:

Ce cadou pot face unei prietene la majoratul ei, tinand cont de faptul ca nu dispun de prea multi bani momentan; e criza

2 răspunsuri:
| cosima11 a răspuns:

La un magazin de accesorii poti gasi niste perle interesante. lant si bratara si sunt in jur de 30 de lei.iei o cutiuta cu 5 lei si gata e cadoul. nu cred ca no sa-i placa:p

| princessmary a răspuns:

Pai mai bine puneti toata gasca banii laolata si cumaratii ceva frumos(cum ar fi un lantisor frumos de aur sau argint)