| Ѵαмριяɛ a întrebat:

Ce cadou ceredeti ca ar vrea o mamica?

Răspuns Câştigător
| Jublie a răspuns:

O mama ar spune "nu vreau nici un cadou, sunt fericita asa". E si ziua mamei mele maine si nu stiu nici eu ce sa-i iau thinking Du-te pe la un magazin cu bijuterii si ia-i o bratara finuta. O s-o poarte sigur, mai ales ca e de la tine big grin. Si nu de aur, ia de argint. Poarta noroc

6 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

O carte despre cresterea/ingrijirea copilului mic sau, o carte despre bolile copilului mic(astea in caz ca nu le-a cumparat inainte de a deveni mamica!)Numai bine!

| zeenath a răspuns:

Doamne ce mai raspunsuri mi-e dat sa vad aici, cadou pentru o mama ( vibrator, un barbat, etc.) Revoltator oameni buni! Voi nu aveti o mama? ori poate aveti o mama denaturata ...Noah in fine! Eu mamei mele tocmai i-am facut cadou un suport de lumanari si un platou decorat manual, facut de mine! Te invit cu cea mai mare placere sa intri pe blog-ul meu www.angelahaq.blogspot.com, poate gasesti ceva ce sa iti placa sau sa iti dea o idee! Numai bine!

| virusake a răspuns:

Daca taicatu e marinar, ia-i un vibrator...

| FuckTheRules a răspuns:

Toata dragostea din lume happy

| katy a răspuns:

Ceva de care s-ar putea folosi, o bluza, vreo tigaie.eu stiu. ceva ce nu are

| djsandu a răspuns:

O femeie trebuie sa vina cu surprize sotului venind cu costume animatoare, doar cand se simte mai jucausa si dornica de senzatii noi, te invit pe Lenjerie Intima Romantic http://lenjerie-romantic.ro/