| Mirrre a întrebat:

Buna TPU..in noiembrie implinesc 18 ani si nu stiu unde sa-mi tin majoratul thinking ...eu as vrea la un restaurant dar cred ca o sa ma coste..si mai am o varianta,sa mi-l tin la o sala de dans,eu sunt majoreta si avem o sala de dans destul de maricica, voi ce ceredeti?

Răspuns Câştigător
| Naяutσ a răspuns:

Hmm. thinking Ar fi mai convenabil in sala de dans, o poti decora frumos aduci mancare, prietenii si o sa fie mai ceva ca la restaurant.

1 răspuns:
| alexandra_8042 a răspuns:

Daca aranjezi sala de dans poate sa arate suuper!