| mady_2850 a întrebat:

Ce cadou ii pot lua prietenului meu de Craciun? As vrea ceva care sa aiba mereu, sa nu se strice repede si prin care il pot face o surpriza... (Deja i-am facut anul trecut bratara si o pernuta cu poza noastra pe ea...) Ceva idei?
Dau fundita pentru cel mai bun raspuns

4 răspunsuri:
| minnieee a răspuns:

Ii poti lua un lant de baieti, sau un aparat de fotografiat sau un mp4(depinde de cat vrei sa cheltuiest), poti sa faci un album cu cateva poze de a voastre, poti sa sa cauti un tricou cu mesaj/desen haios. Daca poarta poti sa ii iei un ceas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca pe http://www.meco-steel.ro, ceva din otel inoxidabil;)

| Geronimo9234341 a răspuns:

Ii poti lua :
O bata de baseball
O sapca
Un set fular+caciula
Un parfum

| LauraD a răspuns:

Http://www.cadouinedit.com/......3_130.html
cu un tricou funny love e chiar misto:)