| byby_7642 a întrebat:

Ce cadou sa i fac iubitului meu in afara de o poza in rama sau chestii personalizatehappy

8 răspunsuri:
| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Un ursuletz de plus care sa-i aminteasca de tine happy eu asta i-as darui

| georginika a răspuns:

Pai ai putea sa-i cumperi:
un parfum
un rucsac
un tricou
hanorac de la champions
un ceas
un joc pe calculator
o cravata

| ExTaZy_7517 a răspuns:

Sunt multe chesti adica pnm poti sa te duci sa imprim pe o prena in forma de inimioar poza voastra sau pe o cana... parera mea proprie si personala este ca nu conteaza ce e dar daca e din inima conteaza ff mult

| sitax a răspuns:

Cat de multe sti despre el? Ce ii place, ce apreciaza, ce isi doreste si ai putea sa ii oferi tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invatal sa fie el acela care sa traiasca pentru. tine altfel unde este demnitatea ta de femeie

| Dr. Alin a răspuns:

Ceva barbatesc. Glumeam tongue. Ce-ti crede inima happy.

| Brunettedlk a răspuns:

Pai cred ca ar trebiu sai cumperi un parfum (preferatul lui ) si sa faci un film cu pozele lui si ale tale... si la sf pui: te iubesc! esti totul pentru mine!(cum il alinti u) deci funditabig grin?

| c0pilutza a răspuns:

Pai un lucru care si si-l doreste, de ex. d. p. d. v. al meu eu cred ca din moment ce e ziua lui, cadoul sa fie ceva util, care si-l doreste nu lucruri cu noi 2. mi se pare putin egoist. Incearca sa vezi ce pasiuni are. si in functie de asta ii poti gasi cadoul perfect!

Te poti documenta de aici ca idee. http://www.divercitycafe.ro/idei-de-cadouri-de-craciun-pentru-el.html