| Neacsu_Alina_1998 a întrebat:

Ce cadou sa ii fac iubitului meu de ziua lui? Este in data de 26 decembrie, face 26 de ani si iubeste foarte mult masinile. Deja i-am tot luat breloguri sau machete, breloguri gravate... vreau ceva special de data asta. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| eueu1996 a răspuns:

Nu stiu dupa parerea mea fai ceva personalizat lasa masinile de o parte. fii mai inventiva si surprindel cu ceva ce nu se asteapta.
ps. si al meu face 26 de ani pe 25 decembrie laughing

3 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Poate s-a saturat de "breloguri". Ia-i un breloc.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru sasa1sasa1sasa1):

rolling on the floor

| sofisis a răspuns:

Nu stiu ce e ala brelog...
Da un parfum, ceva de imbracat, o iesire la munte surpriza, un ceas...astea ce-au?
Sau toata viata lui se invarte in jurul masinii?