| CarlaSelena a întrebat:

Pe 24 decembrie e ziua iubitului meu ce cadou sa-i iau? În afară de parfum pentru ca nu i-as lua, are o gramadă cred ca nici el nu stie cate parfumuri are si haine la fel. Va fi primul cadou de la mine (suntem din septembrie împreuna ) si vreau sa fie ceva special. Lasati-mi cat mai multe idei aici. Va multumesc anticipat si va pup happy ❤️❤️❤️

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Te sfatuiesc sa il intrebi pe el ce si-ar dori sa primeasca, sa eviti sa cheltui bani degeaba si sa eviti sa faca o fata de dezamagit.
Eu nu sufar sa primesc parfumuri, poate si el are niste lucruri care nu ii plac.

| munteanuionvictor a răspuns:

Un roman de aventuri.

| rijkaard a răspuns:

Iti sugerez sa ii faci cadou ceva ce chiar nu se asteapta si ceva care si-ar dori dra nu are in prezent presupun ca daca e iubitul tau petreci timp indeajuns cu el ca sa poti observa acest amanunt succes