| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou sa ii iau la bunicul meu? Implineste 85 ani!

9 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

In primul rand ceva util varstei lui. O carja pe care poti chiar sa o personalizezi cu,, numele tau,, sprijin pentru,, numele bunelului,,
Un brau cu care bunelul sa se incinga.
O palarie larga.
O pereche de galosi sau sosoni de casa.
O pereche de indispensabili si o bluza flanelata.
Este posibil ca bunelul sa fie ceva mai instarit si atunci cadoul cel mai frumos ar fi chiar si prezenta ta.Aceasta va starni nostalgiile bunelului, aceste gandindu-se la copilaria lui.
Pa cuvant si multi ani si multa sanatate bunelului.

carla
| carla a răspuns:

Un cd, un disc ceva cu melodii din tineretea lui si un album cu fotografii din copilarie pana la varsta actuala, trecand prin toate etapele...liceu...casatorie, copii, nepoti etc. La multi ani!

| mihalitza a răspuns:

El ar fi foarte fericit doar sa va amintiti de ziua lui si sa va adunati toti cei dragi in jurul lui! Tu poti sa-i oferi niste manusi, sosete, etc...

| cely a răspuns:

Toate sortimentele de fructe, asezate intr-un cos mare si flori

| Simon a răspuns:

Poate o ilustrata in care sa apara toata familia, cu o rama simpla si un calduros la multi ani? La multi ani big grin

| gabriellas a răspuns:

Vai ce urat din partea lui guzzy92! Draga guzzy nu stiu ce varsta ai, dar sper sa nu primesti un asemenea cadou si nici o asemenea urare. in fine... revenind la intrebare sunt convinsa ca orice ai alege bunicul tau se va bucura nespus. O felicitare frumoasa sau o iconita cred ca sunt indeajuns. La multi ani!

| rael a răspuns:

Un pulover gros, o vesta, batranii sunt frigurosi de obicei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un cosciug.big grinhappy la varsta asta...(scuze.la multi ani)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii poti lua o carte sau o poza cu familia ta ca amintire