| razvy91 a întrebat:

Ce cadou ia-ti face unei fete care implineste 12 ani? Dar unui baiat care implineste aceeasi varsta?

Răspuns Câştigător
| Rlu a răspuns:

Buna! pai unei fete cu varstra de 12 ani iai putea cumpara:
-un ursuletz roz pufoslove struck
-o rama pentru fotografi.happy
-bratari.big grin
-un ceas roz(mov, roshu)
-un costum frumos de varalove struck...
l un baiat cu varstra de 12 ani iai putea cumpara:
-o minge de fotball
-un echipament sportivsmug
-un ceas frumos
-un joc pentru baieti
. alegi tu!happy sper ca te-am ajutat.:*:*

8 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Habar nu am eu cand eram mic ele se bucurau cand le invitam la un suc la tec acum daca nu le fac cadou un BlackBerry sau un Porsche nu ma baga in seamawinking

| KirigayaKirito a răspuns:

Iti dau un sfat! Daca vrei ceva mai scump pune intr-o cutiuta draguta multe petale de trandafir si deasupra un colier, sau un inelus! Ii poti pune inauntru si o cana personalizata cu fata ei, un tricou sau chiar ii poti cumpara o pusculita si sa ii pui cativa bani acolo! Acelas sfat si pentru baietel! PWP. funda?

| BrownyBrown55 a răspuns:

Fiindca si eu am 12 ani, unei fete i-ar placea niste haine cool, parfumuri, sau accesorii, iar unui baiat ar fi bine sa cumperi niste jocuri video sau o camasa smecheruta cu cravata...

| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografii cu ei si fa-le ceva personalizat: o cana sau o perna. Uita-te pe aici: www.epersonalizari.ro

| NorbO a răspuns:

La fata ceva bratara sau cercelbig grin (Mai nou fetele de 12= fetele de 18laughing )
La baiat o minge sau skate, chestii legate de sport.

| ducu09 a răspuns:

Eu i-as cumpara fetei o rochie sau o gentuta.Si baiatului un joc pe care si la dorit sau o bicicleta.

| razvy91 explică:

Ms tuturor

| camplove07 a răspuns:

Buna! Fetitei ii poti cumpara o esarfa sic sau o bratara moderna din lemn sau ii poti face un tablou pictat de tine insusi sau o pereche de cercei sau ceva mai potrivit un accesoriu de par asortat su un bolerou, iar pentru baiat ii poti cumpara ceva tipic pustilor din ziua de azi: o palarie in stilul michel jackson. Cu siguranta o sa-i placa.winking