| girlnoemi a întrebat:

Ce cadou pot sa ii fac la o fata care implineste 14 ani?

Răspuns Câştigător
| danadana28 a răspuns:

La varsta asta ar merge si o jucarioara de plus. Daca sunteti prieteni buni, din copilarie, merge si ceva personalizat cu o fotografie de-a voastra. Daca e mai cocheta ii poti darui o bijuterie fantezie, ori din argint. Intra in magazine gen Desideea sau King Art si vei gasi ceva frumos, cu siguranta. Sa ne spui ce i-ai cumparat si care a fost reactia ei! O seara buna!

7 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Depinde cat de apropiata este relatia cu ea.
Poate un tricou cu ceva haios scris pe el, o carte daca ii place sa citeasca, o bijuterie fantezie de genul http://www.crownfashion.ro/......ro-2471129

| Euletitia a răspuns:

Buna! O pereche de cercei de argint sua o bratara din argint, o bluzita sau o rochie in culoarea ei preferata, o esarfa de matase naturala cu un imprimeu dragut, un parfum fin, eventual preferatul ei, o carte buna, din genul celor pe care ea le citeste, eventual o carte pe care stii ca intentioneaza sa o citeasca sau a unui autor care stii ca i-a placut mult, un CD cu muzica pe care ea o asculta, eventual cu trupa sau artistul ei preferat, o cutie de bomboane fine de ciocolata si neaparat o floare. La multi ani prietenei tale!

| Rony23 a răspuns:

O masina de spalat vase

| alexalexa2000 a răspuns:

O bluza, niste pantaloni, ceva facut de tine.Gasesti detalii aicihttp://www.ideicadou.ro/prieteni.php

| missoriginalitate a răspuns:

Cercei,colier,bratara,manusi fara degete,depinde ce gusturi are, o cordeluta, un set de maghiaj, o sapca hip hop si ochelari fara lentile, o bluza un tricou, eu zic sa nu ii iei blugi pentru ca s-ar putea sa ii fie prea mici sau prea mari poti sa ii iei o ghentan postas, pe umar, o husa de telefon de la avon pe umar cu 20 lei pai intreab-o ce si doreste poti sa ii iei un ursulet mare de plus, o pereche de adidasi, tenesi, cizme, ghete... ori ce dar evita sa ii cumperi blugi funda? sper ca te-am ajutat!

| selena69 a răspuns:

Daca este prietena ta ei doar o felicitare si un buchet mare de trandafiri si un ursulet epuras deamu dupa gust si vei vedea ce se va bucura namai sa scrii in felicitare cuvinte romantice si despre prima intilnire ceva de genu ai incredere in mine pentru ca eu am 14 ani nu trebu bluzite cercei cevva siplu si frumos si se va bucura mult eu de egzemplu m-as bucura mult daca nineva var face ceva asemanator pentru mine ok sucese mari sa-mi spui daca se va bucura ok am incredere tongue happy

| 0eLLe0 a răspuns:

Ii poti lua un parfum scump daca sunteti prietene apropiate big grin