| RAY a întrebat:

Ce cantar sa cumpar?
http://www.altex.ro/......rder/price

3 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Cu siguranta este multe de discutat pe tema cantarelor.Cel mai interesant subiect de conversatie dezbatut in dimensiunea asta pe TPU.

Cantar de persoane BOSCH PPW3303, electronic, 180kg, sticla, alb pe acesta l-as alege deoarece s-a lucrat foarte mult la acel desen care ma duce cu gandul la operele din catedralele bizantine si imi restabileste echilibrul hidroelectrolitic prin ambiguitatea sa.
Materialul este fin, din aceasta cauza picioarele nu vor fi vatamate in timpul actului de cantarire. Putem constata finetea sticlei si metalului ce se distinge de cantarele clasice.
De exactitatea mecanicii, nu mai spun!

| RAY explică (pentru SergiuBoss11):

Eu vreau sa ma cantaresc cu el atat, pentru ca voi baga o dieta si program de sport

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru RAY):

Eu am luat un cantar de 50 de lei si mergea foarte bine, pana s-a stricat dupa aproximativ o luna(nu din cauza mealaughing ).nu zic acum sa dai 150 de lei, dar mai bine iei ceva de calitate.sa stii ca te asezi pe el si nu se rupe pe din doua.te poti cantari si la batranii aia de pe strada, le dai 1 leu si ajuti si omul