| Sclipiciii a întrebat:

Ce se poarta in 2011?

10 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Pai in aceasta vara se p[oarta foarte mult imprimeurile floarale.
Se poarta sitlul vintage.
Ai putea da un search pe google moda de vara 2011thumbs up

| mona a răspuns:

Adevaru e ca se poarta ce iti place.degeaba se poarta o rochie facuta stiu eu cum si de ex verde daca pe tine sta ca saua pe vaca[scuzati expresia]porti ceti placeeeeeee

| Sclipiciii explică:

Fa nu ma fa pe mine parosta; handicapet-o.Dar ce ma pun eu cu asemenea animale.Se intelege pentru oamenii intteligenti ce am vrut sa spun, dar ma rog.ms mult celor care miau rasp. va pup.

| IusanLivia a răspuns:

Ce-ti place! happy

| andrei0andrei a răspuns:

Se poarta costumul de baie cu cizme rolling on the floor) geaca groasa de iarna cu sandale si pantaloni de pijamarolling on the floor) caciula de aia cu urechi si pantaloni 3 sferturirolling on the floor)

| FunkyPeach a răspuns:

@byencutza hainelaughing

| jessie33 a răspuns:

Cacati in cap, proasto! LOL normal ca haine ca in fiecare an! ( ce idioata )

| Amalia_8638 a răspuns:

Haine inflorate-vara

| Udya14 a răspuns:

Pai se pare ca revine stilul anilor '70...

| valentina_4396 a răspuns:

Se poarta mai ales verdele mai deschis
colanti scurti si maieuri simple ddar nu decoltate bascheti sau papusi cu deget fustite cu tali inalta si cu volane in special moca sau neagra si camasute pe gri sau alb