| xxxx1 a întrebat:

Ce fel de fuste sunt la moda in vara aceasta?

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| yuyubarbie19 a răspuns:

Cele cu imprimeuri, cu aer vintage, etno.Şi depinde mult de cum arăţi. Adică nu poţi să porţi o fustă dreaptă, mai mulată daca eşti mai dolofană... Orientează-te. Dar repet se poartă imprimeurile [florale#zoomorfe], culorile neon, cu aer vintage şi etno.

| ReusxD a răspuns:

http://starshiners.ro/.
Crede-ma! Gasesti orice! Imbracaminte & Incaltaminte, sunt la moda si nu cred ca sunt asa de scumpe!
Daca esti blonda categoric iti recomand albastrul, iar daca esti satena \ bruneta te-ar prinde bine un protocaliu aprins ( sunt la moda culoriile vii )!
Te pup

Răspuns utilizator avertizat
| plasticsmile a răspuns:

In ultima perioada s-a purtat hainele vintage, dar de fapt tu poarta ce crezi ca este mai comod pentru tine, imbracate in ce te simti tu mai lejer

| ShopSport a răspuns:

Buna ziua,

Vara aceasta sunt la moda fustele in care te simti bine si care te reprezinta.

Nu trebuie sa copiezi tipare.

www.shop-sport.ro

| Bya28 a răspuns:

Cele de blugi cu imprimeuri

| Pătrunjăl a răspuns:

Fustele/rochiile maxi(lungi), cu imprimeuriflorale, culori neon. Sper ca te-am ajutat.