| Kitty3 a întrebat:

Ce geci pentru primavara credeti ca sunt la moda? Trenci sau piele? Daca puteti sa-mi dati si link. Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Http://www.divahair.ro/tendinte/tendinte_2012:_jachetele_primaverii
Uite aici un articol despre jachetele din 2012. Eu zic ca nu prea mai sunt in tendinte cele din piele...

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu stiu care, dar alege ce-ti place tie.
Nu te mai lua''dupa ce e la moda''. Moda se schimba de pe o zi pe alta..Azi geaca de piele, maine trenciu-ul.
Oricum, eu aleg trenciul... pielea mi se pare vulgara big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geaca de piele nu mai e la moda in 2012 dar eu oricum vreau sa imi iau una scurta si albastra. In rest cardiganele si sacourile merg.

| M4nu3l a răspuns:

Cel mai la moda sunt gecile de piele de aligator

| AnkuAnkutzza a răspuns:

Aici gasesti geci http://www.facebook.com/profile.php?id=100003585772209 si nu doar geci la preturi mici :* eu tot de aici imi cumpar si sunt f ok. O zi frumoasa!