| seba_1228 a întrebat:

Geaca de piele este la moda primavara?

6 răspunsuri:
| Nicole a răspuns:

Salut.
Niciodata nu va iesi din moda.
Pa, pa.

| ClumsyDeer a răspuns:

Da.se poarta foarte mult.Eu una chiar port geci de piele si imi plac.Sunt foarte dragute.Bafta!happy

| BilaDorel a răspuns:

E la moda daca vrei tu sa fie la moda si daca te simti bine in ea si crezi ca-ti vine bine si vrei s-o porti!

| kumichan a răspuns:

Geaca de piele este la moda in toate anotimpurile mai putin vara.Acum se poarta cele in culori deschise gen alb, bej si cele care nu sunt imblanite.Dar acum daca tie iti place o poti cumpara daca nu nu are rost sa o iei doar pentru ca e la moda

| marry26 a răspuns:

Da este la moda happy