| N1m3n1 a întrebat:

Ce geci de primavara pentru adolescenti sunt la moda in stilu masculin?

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Uite, eu sunt putin aiurea cand e vb de haine, in sensul ca trebuie sa imi vina totul bine, altfel nu ies din casa, si eu si prietenul meu, si dupa cum am zis, sa vina bine pe tine, aduca, degeaba iei ceva la moda si sta pe tine ca pe un par in porumb, mai bine iei ceva care sa te avantajeze si care sa stea bine pe tine! bine, nu din anii '80, dar cat de cat sa stea cum trebuie pe tine, ca sunt unii care sunt mereu "la moda" dar zici ca sunt manechini sau clovni!

| N1m3n1 explică (pentru AlinaaAli):

Buna, Normal ca iau ce imi sta bine dar vroiam sa am o idee dupa ce sa ma uit...