| Mihaela_Alice_2000 a întrebat:

Ce își poate dori o față de 12 ani de Crăciun?

Răspuns Câştigător
| TabJocuri a răspuns:

Depinde de caracter. Daca are un hobby sau ceva care ii place foarte mult (mancarea,un animal,cartile,filmele,un actor, etc) cumpara-i ceva ce ii place. Exemplu:ii place arta, iicumperi o trusa de pictura.
Sau poti sa-i iei ceva ce ii lipseste :obiecte vestimentare, un telefon sau o husa de telefon, dulciuri.
Sper ca te-am ajutat happy

2 răspunsuri:
| CosticaShtrengarul a răspuns:

Un prezervativ ca sa poata-l folosi cand are 18 ani

| TheBunny a răspuns:

Un telefon, o tableta cam asta vor copiii dar eu de exemplu am aproape 12 ani și vreau o jucărie de plus. Poți să îi iei o carte dacă îi place să citească