| RaluuPitica a întrebat:

Buna happy! Voi ce ati dori de Craciun?

Răspuns Câştigător
| PupicelT a răspuns:

Of, cate n`as vrea. Ma apuca dimineata daca incep sa insir.Dar in primul rand vreau ca orice om, sa imi petrec craciunul cu familia, sa fie toti cei dragi mie santosi si sa am parte de bucurii. Si asa ca lucruri materiale vreau multe haine dragute si farduri.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Liniște și, dacă se poate, sufletească.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Îmi doresc sănătate, căci este mai bună decât toate!

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Un ceas Guess si sa ma indrume Mos Craciun fix in magazinul potrivit, ca nu stiu unde naiba imi gasesc poseta plic pe care mi-o doresc si colierul pe care il vreau, hehehe!

| Elena_9064 a răspuns:

Buna. Sanatate si Fericire.sad

| RaluuPitica explică:

Multumesc ca ati raspuns. Toti aveti niste raspunsuri minunate dar i-am dat funda lui Midacris511Teo pentru ca a raspuns prima si mi-a placut rasp ei! Poate la alte intrebari va dau voua kiss Pa-pa!