| Ramiiiiii a întrebat:

Ce idee imi dati pentru un cadou de Ziua indragostitilor?hee heeSunt cu Prietenul meu de doi anihappyAstepthappyMc >multbig grin

Răspuns Câştigător
| Deerpinaaaa a răspuns:

O sa vina i love you

8 răspunsuri:
| cat a răspuns:

In functie de buget poti sa-i iei ceva simbolic de genul rama foto in care ii pui o fotografie care sa-i aduca aminte de un anumit moment frumos petrecut impreuna sau un simbol al prieteniei voastre http://www.crownfashion.ro/......hei-638881 sau http://www.crownfashion.ro/......hei-638878

| AlexandraHristov a răspuns:

Rami, vezi urmatorul articol, cu idei si exemple care sigur te vor inspira:

http://www.fiilamoda.com/cadouri-valentine-s-day-barbati/

Răspuns utilizator avertizat
| FashionDiva a răspuns:

Parerea mea este ca ii poti face cel mai special si deosebit cadou: povestea voastra de dragoste publicata pe un site cu poze si chestii dragutze. Intra aici si vezi www.ne-iubim.com

probabil dupa 2 ani ai ce sa scrii si sunt sigura ca o sa citeasca si o sa se simta extraordinar reamintindu-si si rememorand fiecare clipa petrecuta langa tine!

| ralurawrr a răspuns:

Buna.Eu m-as gandi un usulet frumos care are o inimioara sau o scrisoare pe care scrie I love you cu multe inimioare.Pa.

| Deerpinaaaa a răspuns:

Hmm... Ce ai zice de o perna in forma de inima sau o jumatate de inima pe un lantisor pe care sa scrie i lov, iar cealalta jumatate de inima sa o daruiesti si pe ea sa scrie e you

| liviubat a răspuns:

Depinde ce buget ai. Poti lua o carte, un parfum, o camasa (orice barbat poarta camasa) sau un cadou personalizat... tu trebuie sa stii mai bine ce isi doreste pentru ca il cunosti mai bine decat noi.

| InLoveWithU a răspuns:

Multi inainte! eu iti recomand un album cu poze cu tine si el... o sa le aiba multa vreme amintire:*