| Villy0po a întrebat:

Ce imi recomandati dintre Motorola MB200 CLIQ si LG Optimus One P500? Funda

Răspuns Câştigător
| happykill a răspuns:

LG Optimus One P500 este un smartphone de clasa medie. Este destul de bine dotat pentru pretul sau. Mai mult, vine cu Android 2.2 Froyo, in conditiile in care smartphone-uri mai scumpe nu se puteau lauda cu cea mai noua versiune de Android pana de curand.

3 răspunsuri:
| cosmin_1969 a răspuns:

Lg-ul este mult mai tare decat Motorolawinking

| AnonymuxX a răspuns:

LG...mi se pare mai bun big grin

| alex_2078 a răspuns:

Salut, iti recomand din toata inima optimus one, are tot ce ii poti cere unui telefon, pe langa asta e upgradabil la android 2.3!