| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon nou dar nu ma decid intre: LG Optimus One P500, Samsung Galaxy Mini si Motorola Flipout. Care credeti ca ar fi o alegere mai buna, funda.

7 răspunsuri:
| YoSiAtat a răspuns:

Eu iti recomand Samsung Galaxy Mini.

| Șosețică a răspuns:

Hm... eu a-si alege LG Optimus Onewinking dar si Samsung galaxy e bun... numai ca din cate stiu LG e firma mai buna xD
Motorola Flipout e bun, chiar foarte dar e si destul de lat, nu o sa il poti pune in buzunar prea usor

| alecs91 a răspuns:

LG-ul zic eu

| kessu a răspuns:

Dintre cele de mai sus parerea mea e ca Samsung Galaxy Mini e foarte bun si merita

| TheGeor19 a răspuns:

Eu cred ca o alegere buna ar fi Samung Galaxy Minibig grin, Si LG Optimus One P500 e dragut.

| Miaunet a răspuns:

Samsung este cel mai smart de acolo, dintre acele telefoane, eu te sfatuiesc sa iei,, Samsung Galaxy Mini" sau, economisesti si iti iei un telefon mai bun decat toate astea trei la un loc. sper ca te-am ajutat

| LoreDott a răspuns:

Eu am Samsug Mini si e foooarte ok. Cu siguranta e mai bun decat celelaltehappy :*