| Anakitty113 a întrebat:

Ce inseamna"in transport-plecat din tranzit Onesti"?

4 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Depinde daca te referi la posta sau curier. Un coket care vine prin posta are mai multe puncte de tranzit, unul care vine prin curier are mai putine.
Da-ne mai multe detalii. De unde vine coletu, unde trebuie sa ajunga si prin ce ca sa iti spunem exact.

| Anakitty113 explică (pentru Furnicuta000):

Vine din Coreea de sud și trebuie sa ajunga intr-o comuna de lângă Onești-jud.Bacau

| anonimg a răspuns:

Curierul cu produsul a plecat atunci din Onesti. "In tranzit" inseamna ca este deja pe drum; adica in cateva clipe trebuie sa ajunga la tine. Asta daca nu a a juns deja pana iti scriu eu acum.
Ti-am raspuns la 3 ore dupa ce ai pus intrebarea.

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Anakitty113):

Deci prin posta, da?
Daca a ajuns azi in oras mai mult ca sigur maine va ajunge la oficiul postal din comuna ta.