| LionelJosh a întrebat:

Ce inseamna "In transport - Plecat din Tranzit Bucuresti" atunci cand folosesc tracking number-ul? Astept un colet din Coreea de Sud care va fi livrat prin Posta Romana. Sunt putin ingrijorata pentru ca data trecuta expeditorul nu a scris corect adresa si pachetul a fost expediat inapoi in Coreea. Credeti ca e ok? Mentionez ca eu stau in Bucuresti!

2 răspunsuri:
| Demidol a răspuns:

Daca adresa este corecta, atunci a plecat de la serviciul de Tranzit din Bucuresti si este in drum spre tine.

| Demidol a răspuns (pentru Demidol):

Serviciul de Tranzit este un loc unde se primesc coletele din alte locuri si se impart pe destinatii.