| GraveDigger91 a întrebat:

Salut tuturor! Astept un colet foarte important, care se livreaza cu Posta Romana si ultimul status al trimiterii,conform codului de urmarire este "In transport - Plecat din Tranzit Bucuresti",aste ce inseamna mai exact, ca a plecat din depozit si trebuie sa ajunga la oficiul postal? Credeti ca ajunge pana marti? Dau funda, desigur

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, aceasta inseamna, ca a fost expediat din depozitul de tranzit din Bucuresti.
In mod normal ar trebui sa soseasca pana marti la oficiul postal din localitatea ta, dar nu putem sti sigur, depinde si de distanta de la Bucuresti.

| GraveDigger91 explică (pentru Ioandelasal):

Stau in Bucuresti sector 3, banuiesc ca o zi lucratoare e mai mult decat destul sa ajunga la oficiu

| Ioandelasal a răspuns (pentru GraveDigger91):

Atunci il vei primi.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din cate se pare, este pe drum spre oficiul postal din orasul tau. Acum depinde de distanta, ca nu ai spus unde trebuie sa ajunga.

| GraveDigger91 explică (pentru darrio2007):

Eu locuiesc in Bucuresti, zona cartier 23 august

| darrio2007 a răspuns (pentru GraveDigger91):

Cel mai sigur, pana marti iti vine coletul.

| Anonimul151 a răspuns:

Dacă, e în tranzit e posibil să ajungă. Însă nimic nu e sigur. Știi cum stă treaba la poștă romana si la cum se mișcă...

Poate să ajungă sau poate să mai dureze.