| AvalohAlyn a întrebat:

Ce magazin(de oricare fel) va place cel mai mult și îl frecventați?
Și de asemenea:
Care-i produsul vostru preferat?(oricare tip de produs)
Spuneti marca/firma

1 răspuns:
| Celcestietot a răspuns:

Pentru mine nu contează marca sau firma. De exemplu, acum dacă văd un tricou care îmi place super mult și nu este de firma, nu îl mai i-au? Dar, hainele de firma oferă avantajul calității într-un procent mai mare ca cele care nu sunt de firma. Că cele de firma nu îți atrag simțul estetic, asta este altă treabă (acum nu generalizez la capitolul haine).