| laptopbun a întrebat:

Ce magazin online folositi cel mai des si de ce?

Răspuns Câştigător
| tisha_5867 a răspuns:

@iepuras, de ce nu ai incredere? ai cumparat de la un magazin online de pe. ro si ai fost dezamagita? sau doar din auzite?

ontopic: Eu obisuiesc sa cumpar de pe mai multe magazine online, dar mai intai ma uit sa vad daca exista posibilitatea de feedback si daca sunt feedback-uri pe prousele care ma intereseaza sa le cumpar.

13 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Magazinele de marca, cum ar fi: D&G, prada, bvulgari, tommy hilfiger, etc deoarece au reduceri de pana la 70 % si chair merita sa cumpari.

| Parintele a răspuns:

Exclusiv cel.ro pentru componente PC. altceva nu prea cumpar de pe net decat chestii virtuale. soft, diverse alte plati. mai tranzactionez pe okazii.

| covexrobu a răspuns:

Eu am cumparat de pe emag, marketonline, artero si toate au fost serioase. Nu comand lunar de la ei. Dar daca am nevoie cumpar cu cea mai mare incredere.

| ruxybelle a răspuns:

Niciunulwinking

| Evaa a răspuns:

Mycloset.ro

| paa a răspuns:

Niciunulbig grin

| annie_9752 a răspuns:

Online, nu cumpar decat carti! Mi-am luat de pe www.librarie.net vreo 6, dar altceva nu prea am incredere sa iau!

| AdrianaSava a răspuns:

Metropolitans.ro :d si recomand www.magcosmetice.shopmania.biz (al meu) e mai simplu si mai rapid.

| adrytzuu a răspuns:

Eu pluspc. E un magazin 2nd hand. http://www.pluspc.ro

| laptopbun explică:

Eu de exemplu folosesc eMag si PC Garage...

| ladyshop a răspuns:

EU nu va pot recomanda decat:
http://www.ladyshop.ro