| sanea06 a întrebat:

Ce mi-ati reconda dintre Nokia e7 Nokia N8 sau Nokia N9? (nu conteaza pretul) si De Ce?

7 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Cartea de romana

| sanea06 explică:

Scz Dar sunt Moldovean si nu pot sa vorbesc cum vorbiti voi

| RwkY a răspuns (pentru sanea06):

Eh n-are nimic.

| RwkY a răspuns:

Nici unul, Nokia e zob la ora actuala, daca vrei sa-ti iei ceva zdravan, uite-te dupa Sony Ericsson seria x10, Samsung, seria galaxy, si HTC. in rest... nu iti recomand ceva anume. si nici un brand.

Sony si Samsung am avut (Sony inca am) si sunt super multumit fata de brand-uri. am avut si HTC, la fel, sunt ok.

Nokia a picat rau de tot.

p.s. cauta un smartphone cu android!

| Girlbibi a răspuns (pentru RwkY):

Iarta-ma RwkY dar nu ai dreptate Nokia este ccel mai tare Sony Ericsson este cel mai naspa la ora actuala chiar nu ai dreptate tatal meu lucreaza la magazin cosmote si s-au vandut nu mai marci Nokia deci te rog sa nu ma contrazici in plus daca ai Nokia il scapi de vreo 5, 6.etc ori nu se strica dar daca trantesti un Sony imediat ii sare capacul bateria deci asa ca

| RwkY a răspuns (pentru Girlbibi):

Ia intreaba-l pe tatal tau, daca are destule relatii, de ce vinde mai mult Nokia? Pentru ca au multe discount-uri, si primesc telefoanele de la fabrica din Romania.

Una peste alta, aici e vorba de sistem de operare fetita :*, Nokia il are pe al sau, ceea ce il face LIMITAT la anumite functii, atat seria GALAXY cat si seria X10, au android.

p.s. dai pe google, vezi care e cel mai bun OS.

p.s.2 Pune-l pe tatal tau sa compare Nokia N9 si Galaxy S2, si o sa vezi care este raspunsul! (indiciu: S2 e dual core, indiciu:S2 e 2000, N9 e 2400)

eu mi-am spus punctul de vedere tongue

| Girlbibi a răspuns:

Nokia N9 deoarece eu am si este foarte bun adica merge super bine si sa iti zic de ce are toate programele si sa iti spun ca Toate marcile Nokia sunt bune mai ales astea N7 SI N9 sper ca te-am ajutat.