| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de aceasta tigara electronica? > http://www.tigarielectroniceego.ro/tigara-electronica-tu rbo-ego-t-cliromizor.html (daca se poate sa imi raspunda numai cei care o folosesc) multumesc

9 răspunsuri:
| DeeaV a răspuns:

Dupa un timp te intorci la tigarile normale. Astea in timp iti dauneaza, apa la plani nu suna tocmai ok.

| Vektor a răspuns (pentru DeeaV):

Apa la plamani..mda sigur.
cauta si tu sa vezi ce inseamna apa la plamani sau pleurezie si apoi sa-mi spui daca mai crezi anti-reclama celor de la British Amercian Tobacoo, Phillip Morris si Jti International smug

| DeeaV a răspuns (pentru Vektor):

Inhaleaza vapori de apa timp de cativa ani si mai vorbim dupa accea.

| DeeaV a răspuns (pentru Vektor):

Dar nu la nivelul acela. Anyway, e o investitie aiurea, mie nu mi-a potolit "setea" de nicotina, desi concentratia era destul de mare, tot doream sa fumez o tigara normalalaughing

| Vektor a răspuns (pentru DeeaV):

Putini se lasa de fumat cu tigara electronica, iar cei care se lasa devin dependenti de ea (multi nu recunosc).
Din cate am observat e buna sa o ai de exemplu la job-uri unde nu ai voi sa fumezi, nu ai spatiu de fumat si nici nu poti sa parasesti locul sa fumezi happy

Cel mai bine te lasi de tot si astfel ai 2 castiguri: bani si sanatate

cauta pe net "In sfarsit nefumator" - Allen Carr

| DeeaV a răspuns (pentru Vektor):

La faza asta e ok, m-a ajutat cat de cat pe autocar cand am fost la mare, dar in pauza de 5 minute, am bagat 2 tigarilaughing Tot motivatia te ajuta sa te lasi, plasturii, tig. electronice si alte remedii sunt o simpla frectie.

| Vektor a răspuns (pentru DeeaV):

Plasturii au fost retrasi de pe piata, probabil pe motiv ca sunt cancerigeni laughing

| DeeaV a răspuns (pentru Vektor):

Ha. Asta nu stiamlaughing