| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de aceasta tigara electronica http://www.smokemania.ro/ro/set-ego-ce5-1100-mah-2-tigar i.html? (de preferat sa raspunda cei care au/o folosesc) multumesc!

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Cu tristete imi aduci aminte de un prieten care la fel era un fan inrait de tigari electronice. Nu stiu daca si varianta ta a incercat-o. Dar oricum, a avut o pasiune foarte mare pentru tot felul de tigari electronice si pentru tot felul de arome mai fine sau mai comune.

Eu te-as sfatui sa nu te apuci de asta. Lunile urmatoare se face un an de cand acel prieten al meu a murit. Cancer laringian.

Poate tu o sa fii mai norocos...

| Electronica_Tigara_1988 a răspuns:

In primul rand, spune-ne ce tigari fumezi si cat fumezi/zi. In functie de asta iti alegi tigara electronica.