| georgi1897 a întrebat:

Ce parere aveti de LG ks360? Este bun telefonul? Cei care aveti merita cumparat?
http://www.welectronics.com/gsm/LG/lg-ks360-R-0.jpg

7 răspunsuri:
| hiphopbeatz a răspuns:

For texting and internet it's awsum.

dar am auzit ca la lg-uri touch screen-ul e cam problematic.

pace!

| ellenutzza a răspuns:

Eu am un lg ks360 si nu pot sa spun ca sunt extrem de multumita de el...in august face un an de cand l`am cumparat si deja mi s`a stricat o data si a trebuit sa-l duc la reparat. (adevarul este ca mi-a scapat de 3 ori pe asfalt).
mie mi se pare ca se aude cam incet, insa face niste fotografii super clare. bateria se termina in doua zile daca asculti muzica la el si il butozi des(asa fac eubig grin).

in rest nu stiu ce sa-ti spun despre el... dupa parerea mea mai bine ai cauta si alte telefoane cu tastatura qwerty daca vrei, de exemplu samsung corby pro sau samsung delphi.
acum este alegerea ta. sper ca te-am ajutat succes!kiss

| Aia cu cap mare a răspuns:

Mie nu-mi placelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bleaah. e dragut da nu e bun

| antonia12 a răspuns:

Eu chiar acum navighiez dupa el, este minunat si merita fiecare banut.

| Papita a răspuns:

Eu am LG KS360 din luna Iulie si este in forma perfecta inca.

Sunt foarte multumita de el si cum au mai zis si altii este foarte bun pentru navigarea pe Internet si pentru muzica, produce un sunet clar, chia mai bun decat la telefoanele Nokia. happy sper ca ti-am fost de ajutor:*

| LeonHARD a răspuns:

LG, nu prea e o marca foarte buna iti recomand nokia sau sony ericsson cu lg-urile trebuie sa fi foarte atenta sunt foarte,, sensibile,, si se strica repede.