| ..::JB_love::.. a întrebat:

ce parere aveti despre telefonul LG ks360? Merita sa il cumpar? Va rog spuneti-va parerea!:*

Răspuns Câştigător
| Ady00pk a răspuns:

Pacat ca cei care ti-au dat raspunsuri s-au gandit doar la fundahappy
Parerea mea:Isi merita pretul de 384. 9 lei NOU!
Dar sunt sigur ca vrei si defectele sa le aflihappy : am auzit ca se blocheaza la mesaje, apeluri cateodata bateria nu tine foarte mult dar cica daca il lasi cateva minute se incarca singurhappy
Imi place ca are bluetooth, card pana la 4 gb, camera acceptabila 2 MP happy
Calitatiile lui principale:Navigare pe internet si mesajehappy
Cica filmeaza slab dar fotografiile sunt decente.
Eu in locul tau nu l-as luahappy are niste calitatii decente dar pre multe surprize am auzit ca au avut unii cu elhappy
Apropo m-am informat de la multi detinatori de acest telefon inainte sa iti dau raspunshappy ca sa nu fiu ca ceilalti care sa fie un raspuns asa... fara detaliihappy Baftahappy

6 răspunsuri:
| Mik3 a răspuns:

Dap, cred ca ii destul de bun

| Elaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai dupa parerea mea, arata destul de bine. pe dinafara!`happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-l lua.:o.am si eu din asta si e ff gros, se blocheaza ff multstraight face. si nu se merita eu am dat 5 mil jum in 2009 p el... m-am pacalit dar asta e :-

| tomas_1123 a răspuns:

Are sora mea un telefon dinasta... ea pare multumita de el si are ceva timp de cand il are, un tel. modest, are si touch-ul ala, dar nu poti intra in meniu cu touch, doar forma numere si scrie mesaje.in rest mi se pare un telefon bunicel, dar eu nu am o parere buna despre lg-uri...in fine
Sa ii dau si o nota de la 1-10 ar fithinking 7

| BlueShaRk_2770 a răspuns:

Pai, in general telefonul este destul de bine, depinde ce pret vrea pe elwinking eu mai mult de 4 mil jum nu as da pe el, dar, fa cum vreihappy.

| ochicaprui a răspuns:

Dupa parerea mea este destul ce bun.merita doar 80%. km asa... dupa procent cred ca tiai dat seama daca il iei sau nu... funda?