| viki a întrebat:

Ce parere aveti de rochia purtata de Katy Perry? :) Ati purta una asemanatoare?
http://fasionindie.com/......50x902.jpg

Răspuns Câştigător
| deea_1980 a răspuns:

Depinde la ce eveniment, dar rochia e super draguta!

10 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Daca ar fi avut sutienlaughing m-ai mergeabig grin
mie una nu-mi placelaughing

| Maia a răspuns:

Cred ca as purta-o cu un bolero pe deasupra de culoare mov, niste colanti tot mov, tenesi negrii, o esarfa si o geanta simpla neagra!

| DianaLostInDreams a răspuns:

La o petrecere da, pe strada nulaughing.

| Nimic special a răspuns:

Imi place rochia. e chiar cool:X.smug:X

| dyddyyyx18 a răspuns:

Mie una nu prea imi place.winking

| viki explică:

O sa va rog sa intrati pe acest link, se pare ca cel de mai sus nu functioneza.

http://www.monden.info/wp-content/uploads/2009/09/katy_perry19.jpg

| buburuzaucigasa a răspuns:

Dac ar fi alta culoare in afar de roz da, asi purta. Mie una imi place si daca imi place ceva pentru mine nu conteaza parerea celor din jur.

| daηă a răspuns:

In viata mea nu!rolling on the floor e oribiila

| lolla_6522 a răspuns:

In primul rand ai atrage atentia f.mult si sigur nu in binebig grin
ar fi penibil sa o porti chiar si la o petrecere

| barbie_1130 a răspuns:

Oribila